Rezerwacje

Sposób rezerwacji naszego obiektu:

I. przez Booking - http://www.booking.com/hotel/pl/dom-w-szkotowie.html?lang=pl

II. e-mailowo ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznie +48 604-279-163  - należy sprawdzić, czy jest wolny interesujący nas termin

- w przypadku potwierdzenia termiu  obowiązuje 48 godzinna rezerwacja wstepna - proszę wysłać do nas swój adres e-mailowy, wysyłamy umowę któą należy uzupełnić, podpisać i skan lub fotografię podpisanej umowy wysłać na nasz adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oczekujemy wpłaty części należności za pobyt w wysokości 30% ceny całkowitej na nr konta: 89 1140 2004 0000 3102 5692 1060. W treści przelewu proszę podać termin rezerwacji np.: 22.05.2020 - 27.04.2020

- po wpłynięciu przelewu i podpisanej umowy przesyłamy e-mailowe potwierdzenie Państwa rezerwacji

Uwagi: minimalny okres wynajęcia - 2 noce, w miesiącach lipiec - sierpień, święta, długie weekendy, majówka - minimalny okres i cena ustalana jest indywidualnie po zapytaniu na e-mail lub telefon.

Wyjazd do godziny 11, przyjazd od godziny 16. Inne godziny wymagają ustalenia.

Po przyjeździe pobierana jest kaucja na poczet ewentualnych uszkodzeń. Wysokośc kaucji - 1000 zł. płatne gotówką lub kartą w momencie przekazania kluczy. Przy wymeldowaniu, po sprawdzeniu stanu obiektu kaucja jest zwracana wpłacającemu (po potrąceniu ewentualnych kosztów) w taki sposób jak była wpłacona (karta/gotówka).

Przyjazd ze zwięrzęciem wymaga uzgodnienia. Właściciel pupila ponosi pełną odpowiedzialność za wyrządzone szkody. Do obowiązku właściciela należy sprzątnięcie podwórka po zwierzęciu.

Z uwagi na charakter usługi związanej z wypoczynkiem nie przysługuje prawo odstąpienia od Umowy najmu domku letniskowego  (art. 38 pkt 12 ustawy z dnia 30 maja 2014 r o prawach konsumenta), co oznacza, że wpłacona część należności za pobyt w żadnym przypadku nie podlega zwrotowi.